Arbenita tregon më shumë se duhet gjoksin e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/04/2020 21:57

Arbenita tregon më shumë se duhet gjoksin e saj

Rozë

Gazeta Express

06/04/2020 21:57

Modelja Arbenita Ismajli ka zgjedhur që sot për të gjithë fansat e saj të tregoj më shumë se duhet asetet e saj

Bukuroshja shqiptare ka postuar disa foto me një palë veshje serioze derisa xhaketa është e hapur.

Aty, modelja shihet se nuk ka jelek dhe tregon pothuajse gjysmën e gjoksit.

Ndryshe, me herët në InstaStory Arbenita kishte postuar disa fotografi me reperin Fero, të cilat nuk ishin parë më parë.

Modelja ka një lidhje interesante me reperin pasi që ata shpesh e prishin atë por mandej pajtohen. /GazetaExpress/