Arbenita shfaq linjat e mahnitshme në bikine - Gazeta Express
string(44) "arbenita-shfaq-linjat-e-mahnitshme-ne-bikine"

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 23:53

Arbenita shfaq linjat e mahnitshme në bikine

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 23:53

Derisa burri i saj Fero vazhdon të jetë në “ferrka” edhe me njerëz të tjerë, gruaja e tij Arbenita Ismajli ka qëndruar larg këtyre sherreve

Ajo është parë sot me një fotosesion të ri, jo në veshje por në bikine.

Lexo Edhe:

E veshur me bikine të mbyllura ngjyrë ari, Arbenita nuk është fare në Kosovë por ka udhëtuar për në Turqi.

Arbenita ka treguar se është në Stamboll të Turqisë dhe është duke bërë një fotosesion të ri me bikine. /GazetaExpress/