Arbenita e shëtit bebin, tregon fundshpinën - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

02/06/2021 19:40

Arbenita e shëtit bebin, tregon fundshpinën

Yjet

Gazeta Express

02/06/2021 19:40

Bukuroshja shqiptare, Arbenita Ismajli është parë sot duke e shëtitur bebin e saj

Derisa ajo lindi para më shumë se një muaji duket se modelja tashmë i ka kthyer format e saj dhe duket tepër seksi.

Pak para lindjes, Arbenita kishte treguar se është edhe shtatzënë derisa pas kësaj ata organizuan edhe një ceremoni martesore.

Arbenita do të bëhej nënë derisa vajzën e saj e kurorëzoi me emrin Ninza. /GazetaExpress/