Arbenita bëhet një me detin - Gazeta Express
string(27) "arbenita-behet-nje-me-detin"

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 23:38

Arbenita bëhet një me detin

Yjet

Gazeta Express

13/05/2022 23:38

Modelja Arbenita Ismajli ka vazhduar me fotosesionet e saj, kësaj radhe ajo është zhvendosur afër bregdetit

Derisa dje ajo bëri foto në bikine, sot Arbenita është parë buzë shkëmbinjve të Detit Marmara duke bërë poza me një fustan veror.

Lexo Edhe:

Me një set fotosh bardh e zi, bukuroshja kumanovare tregon asetet e saj teksa ecë buzë detit.

Kujtojmë se dje Arbenita tregoi që është në Stamboll dhe nga atje ajo kishte postuar një set tjetër të fotografive, ku nëna e një fëmije bashkë me babanë Fero pozon në bikine.

Arbenita nuk është shumë e njohur si modele e bikineve. /GazetaExpress/