Angelina Jolie thyen record, për tri ditë 7.7 milionë ndjekës në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 19:33

Angelina Jolie thyen record, për tri ditë 7.7 milionë ndjekës në Instagram

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 19:33

Angelina Jolie ka thyer një rekord sot: Ylli i Hollywoodit është përdoruesja më e shpejt që ka arritur t’i këtë 1 milionë ndjekës në ditë…dhe ajo është e para aktore që arrin 7.7 milionë ndjekës brenda tri ditë

Angelina Jolie është personi i parë në botë që ka arritur të marrë shumë shpejt një milionë ndjekës në Instagram.

Lexo Edhe:

Aktorja 46 vjeçare u bë përdoruese e kësaj platforme për shpërndarjen e fotografive gjatë vikendit dhe shumë shpejtë ajo ka arritur të këtë më shumë se shtatë milionë ndjekës.

Aktorja e “Eternarls” ka kaluar Ruper Grint dhe Sir David Attenborough që mbanin këtë rekord, derisa ajo ka befasuar të gjithë ku ka marrë 2.1 milionë ndjekës të ri për vetëm tri orë.

Ajo është duke u ndjekur edhe nga aktoret: Drew Barrymore, Bella Hadid, Bella Thorne, Gretchen Rossi, Chrishell Stause, Jamie Lee Curtis dhe Helena Christiansen.

Ylli i Hollyëoodit me t’ju bashkuar platformës shpërndau një fotografi me një letër të dhimbshme të një vajze tinejxherë nga Afganistani, ku talebanët e morën kontrollin e vendit. /GazetaExpress/