Angela “rrugëve të dashurisë” të Milanos - Gazeta Express
string(38) "angela-rrugeve-te-dashurise-te-milanos"

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 23:34

Angela “rrugëve të dashurisë” të Milanos

Yjet

Gazeta Express

26/05/2022 23:34

Modelja Angela Martini është larguar për pak kohë për të bërë ca foto në rrugët e bukura të Milanos

Angela Martini i është kthyer për pak kohë Europës, teksa sot është parë duke bërë foto seksi në Milano.

Lexo Edhe:

E veshur me një palë pantallona portokalli dhe një këmishë ku ekspozon gjoksin e saj seksi, Angela ka bërë edhe një koment interesant poshtë fotos.

“Dashurinë e gjënë në rrugë”, ka shkruar ajo teksa paraqitet bukur gjatë parakalimit të trotuareve të qytetit të modës, Milan. /GazetaExpress/