“Amanin” e patë, por këto foto seksi të Dafinës nuk i keni parë - Gazeta Express

“Amanin” e patë, por këto foto seksi të Dafinës nuk i keni parë

Gazeta Express

01/07/2020 21:25

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka lansuar sot këngën “Aman” bashkë me Ledri Vulën e Lumi B

Por, këngëtarja duket se ka rezervuar edhe gjëra tjera pas këngës.

Pasi ka lansuar këngën e re në ora 17:00 pasdite dhe ajo është klikuar më shumë se 300 mijë klikime.

Edhe komentet për këngën janë tepër të mira derisa Dafina pas lansimit të këngës ka postuar fotografitë që i ka realizuar gjatë realimit të videoklipit të spotit.

E aty ajo duket superseksi. /GazetaExpress/