“Ama” quhet kënga e re e Albanit në bashkëpunim me Ada - Gazeta Express
string(52) "ama-quhet-kenga-e-re-e-albanit-ne-bashkepunim-me-ada"

Muzike

Gazeta Express

07/07/2023 21:20

“Ama” quhet kënga e re e Albanit në bashkëpunim me Ada

Muzike

Gazeta Express

07/07/2023 21:20

“Ama” titullohet projekti i ri muzikor i cili u publikua nga Alban Skenderaj dhe Ada.

Teksti i këngës mban vulën e Alban Skenderaj dhe Elinel, ndërsa melodia e këngës atë të Alban Skenderaj, Adës dhe Elgit Dodës.

Lexo Edhe:

“Ama” është publikuar me videoklip dhe klikoni në linkun e mëposhtëm për të mos ta humbur pa e dëgjuar.