Afërdita, puthje të zjarrtë me burrin në Mykonos - Gazeta Express
string(47) "aferdita-puthje-te-zjarrte-me-burrin-ne-mykonos"

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:16

Afërdita, puthje të zjarrtë me burrin në Mykonos

Yjet

Gazeta Express

20/07/2022 23:16

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj është duke vazhduar pushimet me burrin e saj, Jakob Kindl në Mykonos të Greqisë

Bukuroshja nuk ka pushuar së postuari foto me të dashurin e saj dhe këtë ajo e ka bërë edhe kësaj here.

Lexo Edhe:

Në një postim që ka bërë sot ajo shihet me një kafe të ftohtë në dorë teksa ka postuar tri fotografi.

Vëmendje në këto tri fotografi zënë fotografia e tretë ku bukuroshja nga malësia e Malit të Zi shkëmben puthje të zjarrtë me burrin e saj Jakobin.

Kujtojmë se çifti kanë edhe një fëmijë së bashku dhe Afërdita është tërësisht e përkushtuar në rritjen e djalit të saj. /GazetaExpress/