Adelina Tahiri në foto në bikini me të dashurin në plazh - Gazeta Express

Adelina Tahiri në foto në bikini me të dashurin në plazh

Rozë

Gazeta Express

26/08/2020 11:09

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është shfaqur tejet e lumtur krah bashkëshortit të saj.

Ajo po bën jetë si në përralla dhe shëtitjet e shumta nuk po mungojnë.

Adelina po i shijon pushimet në bregdet dhe nga atje me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme.

Në foton e fundit të postuar ajo shihet në një moment romantik me bashkëshortin. Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit madje edhe shumë të dashuruar.