A po paralajmëron këngë të re Era me këto foto - Gazeta Express
string(46) "a-po-paralajmeron-kenge-te-re-era-me-keto-foto"

Yjet

Gazeta Express

27/03/2023 22:11

A po paralajmëron këngë të re Era me këto foto

Yjet

Gazeta Express

27/03/2023 22:11

Këngëtarja Era Istrefi vazhdon të jetë njëra prej emrave më të përfolur në showbizin shqiptar

Këngëtarja, e cila për disa momente nuk këndonte shqip dhe bënte karrierë ndërkombëtare, i është kthyer tregut vendor dhe vazhdimisht lanson këngë të reja.

Lexo Edhe:

Kështu duket se ajo do të vazhdojë edhe në muajt në vazhdim.

Në disa foto që ajo ka postuar në Instagram ku poshtë tyre ka shkruar “In ha mood”, duket se këngëtarja është duke xhiruar një klip të ri muzikor derisa duket e rregulluar për mrekulli. /GazetaExpress/