A janë këngëtarët milioner? – tregon Afrim Muçiqi - Gazeta Express
string(46) "a-jane-kengetaret-milioner-tregon-afrim-muciqi"

TV/Film

Gazeta Express

23/05/2024 21:10

A janë këngëtarët milioner? – tregon Afrim Muçiqi

TV/Film

Gazeta Express

23/05/2024 21:10

Këngëtari Afrim Muçiqi ka qenë i ftuar në Canape të T7

Ai ka folur për shumat e parave që ata marrin nëpër dasma derisa ka thënë se nuk është e saktë se ata punojnë shumë.

Lexo Edhe:

“Kta jonë milionera”, ka përsëritur fjalët që thuhen për këngëtarët Afrim Muçiqi, derisa ka thënë se nëse do t’i “kisha marrë 15,000 euro n’natë do ta kisha rezervu ndoshta një vend në hënë…”.

Ndryshe ai ka folur edhe për kohën kur ka bërë ai muzikë dhe për kohën sot. /GazetaExpress/

Për më shumë dëgjojeni intervistën e tij.