A është ndarë Linda Halimi nga BIG D? - Gazeta Express

A është ndarë Linda Halimi nga BIG D?

Rozë

Gazeta Express

11/08/2020 17:47

Këngëtarja Linda Halimi në emisionin “SONTE” përveç projekteve të reja flet edhe për jetën e saj private.

Ajo tregon për eksperiencën e saj si një nënë e re por edhe lidhjen me bashkëshortin tash e sa vite Big D.

E pyetur se përse nuk publikon asnjë fotografi me bashkëshortin, a janë ende bashkë? Ajo duke qeshur përgjigjet: “Unë si person jam shume private, nuk është se postoj shumë fotografi për jetën e përditshme, Instagramin më shumë e mbaj për jetën artistike dhe nuk kam qejf me tepru me pastime të përditshme”.

SONTE | Ekskluzive: Lindita tregon për raportin me burrin dhe projektet muzikore në Amerikë