Lajme

  • Plagoset një person në Klinë 0

    ​Një qytetarë është plagosur në rrugën "Skender Rexhepi" në Klinë.

  • Na ndiqni në Facebook

  • Armend Zemaj: Ministri Demolli s’po e përmend FARK’un, po frikësohet nga eprorët e SHIK’ut 0

  • Ibrahim Berisha: Protesta mesazh për ndryshimin e Opozitës dhe Pozitës 0

  • Papa kërkon ndihmë për Italinë nga BE-ja lidhur me imigrantët 0

  • Vdes një pasagjer në aksidentin në Mitrovicë 0

  • Ende s’ka asnjë gjurmë të Sead Alushit 0

  • Shkolla prej letre 0