Zbulohet “sekreti” i Dafina Zeqirit, vjen në bashkëpunim me artistin e njohur - Gazeta Express
string(74) "zbulohet-sekreti-i-dafina-zeqirit-vjen-ne-bashkepunim-me-artistin-e-njohur"

Rozë

Gazeta Express

13/12/2021 14:58

Zbulohet “sekreti” i Dafina Zeqirit, vjen në bashkëpunim me artistin e njohur

Rozë

Gazeta Express

13/12/2021 14:58

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, pas publikimit të këngëve të albumit “Dafinë Moj”, ka nisur që disa prej tyre të ua publikoj edhe klipin.

Por, Dafina tani do të vij në një bashkëpunim me këngëtarin, Kastriot Rexha i njohur me nofkën Majk.

Lexo Edhe:

Kjo gjë u bë e ditur nga burimet e “Prive”-së, të cilat kanë konfirmuar se dyshja kanë finalizuar këngën e që së shpejti nisin xhirimet e klipit.

Në albumin e publikuar “Dafinë Moj”, këngëtarja pati duete me artistët më në zë të estradës dhe u prit mjaft mirë nga publiku.