Zafir Berisha iu kthehet punëve të fshatit - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

04/05/2021 13:17

Zafir Berisha iu kthehet punëve të fshatit

Lajme

Gazeta Express

04/05/2021 13:17

Ish-zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Zafir Berisha, iu është kthyer punëve të fshatit, raporton Express.

Berisha ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, përmes të cilave ka treguar se gjatë vikendit ka qenë në vendlindje dhe se ka kryer disa punë fshati.

 “Duke shijuar pranveren ne vendelindje”, ka qenë mbishkrimi që iu ka vënë ai këtyre fotografive.