Ya Nina vjen me këngë të re – stil interesant - Gazeta Express
string(43) "ya-nina-vjen-me-kenge-te-re-stil-interesant"

Muzike

Gazeta Express

02/06/2023 20:05

Ya Nina vjen me këngë të re – stil interesant

Muzike

Gazeta Express

02/06/2023 20:05

Këngëtarja Ya – Nina ka lansuar këngën e saj më të re “Ment e mia”

Kënga është një stil tipik R & B dhe vjen pas këngës së saj me Dafina Zeqiri.

Lexo Edhe:

Edhe kjo këngë është prodhuar nga Cricket derisa kënga është shkruar nga Muma dhe Alien.

Muzikën e ka punuar vetë Ya Nina në bashkëpunim me Muman. /GazetaExpress/