Waldow ankohet te Peja: Nuk i kanë kryer obligimet financiare - Gazeta Express
string(60) "waldow-ankohet-te-peja-nuk-i-kane-kryer-obligimet-financiare"

Basketboll

Gazeta Express

24/07/2023 18:23

Waldow ankohet te Peja: Nuk i kanë kryer obligimet financiare

Basketboll

Gazeta Express

24/07/2023 18:23

Bradley Waldow, qendra e KB Pejës ka njoftuar se nuk do të vazhdojë më me kampionin e Kosovës.

Përmes një letre në llogarinë e tij në Instagram, Waldow tha se nuk ka arritur të gjejë marrëveshje me klubin pejan për sezonin e ri.

Lexo Edhe:

Madje, ai u shpreh se kontrata e tij nuk është kryer financiarisht.

Ai tha se paga e fundit dhe bonusi i titullit kampion nuk i është dhënë nga Peja.

Reagimi i tij i plotë:

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm