Vjen një super duet për festat e fundvitit - Gazeta Express
string(42) "vjen-nje-super-duet-per-festat-e-fundvitit"

Rozë

Gazeta Express

17/11/2021 19:41

Vjen një super duet për festat e fundvitit

Rozë

Gazeta Express

17/11/2021 19:41

Sinan Hoxha dhe Yllka Kuqi po sjellin një bashkëpunim për festat e fundvitit.

Dyshja kënduan këngën n’Kosovë Show duke dëshmuar se ajo do të jetë një projekt që do të dëgjohet shumë.

Lexo Edhe: