Vjen “100”-shi i Ledrit - Gazeta Express

Vjen “100”-shi i Ledrit

Rozë

Gazeta Express

02/04/2020 19:39

Nuk kanë kaluar një javë dhe Ledri Vula ka sjell këngën e tij më të re “100”

Ledri Vula ka vazhduar me këngë të reja edhe në kohë të pandemisë koronavirus.

Reperi e ka publikuar sonte këngën “100” një këngë e cila është pjesë e albumit të tij “10/10”.

Këtë këngë Ledri e ka paralajmëruar para dy dite dhe klipi i saj është realizuar në New York. Në këngë të ftuar janë edhe Singullar dhe Lyrical Son.

“100” vjen pas këngës “Alien” që Ledri e lansoi para një jave. /GazetaExpress/