VIDEO/ Digjet makina e policit në Shkodër, ja momenti kur autori i vë flakën dhe ikën me vrap - Gazeta Express
string(91) "video-digjet-makina-e-policit-ne-shkoder-ja-momenti-kur-autori-i-ve-flaken-dhe-iken-me-vrap"

VIDEO/ Digjet makina e policit në Shkodër, ja momenti kur autori i vë flakën dhe ikën me vrap

Shqiperi

Gazeta Express

14/05/2022 9:31

Makina e një efektivi në Shkodër është djegur gjatë natës, ndërsa zjarrvënia ka qenë e qëllimshme. Report Tv ka siguruar videon nga momenti kur autori i vë flakën mjetit. Ai është i veshur me të zeza dhe në kokë mban një kapuç. Pasi i vë flakën është larguar me vrap.

Lexo Edhe: