Video, dëgjoni ‘luftën’ me plumba e bomba mes RENEA-s e Lefter Zhidros para se i moshuari të vritet - Gazeta Express

Video, dëgjoni ‘luftën’ me plumba e bomba mes RENEA-s e Lefter Zhidros para se i moshuari të vritet

Shqiperi

Gazeta Express

24/09/2020 18:32

Kanë dalë në media pamje të ‘luftës’ mes forcave speciale dhe Lefter Zhidros, 71 vjeçari i cili u ekzekutua nga RENEA pas refuzimit për t’u vetëdorëzuar.

Tv ora ka përcjellë një video të momenteve ku në banesën e Zhidros është dëgjuar shpërthimi i derës nga ana e RENEA-s e më pas shkëmbimi i zjarrit mes të moshuarit dhe forcave speciale./Express

VIDEO/ Të shtëna me armë dhe gaz lotsjellës, momenti kur RENEA ekzekuton 71-vjeçarin

Per me teper detaje lexoni me poshte: