Vendos publiku, ja kush u largua nga Big Brother - Gazeta Express
string(47) "vendos-publiku-ja-kush-u-largua-nga-big-brother"

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 22:36

Vendos publiku, ja kush u largua nga Big Brother

TV/Film

Gazeta Express

04/01/2022 22:36

Sara është e eliminuara e radhës nga Big Brother Albania VIP

Bllogerja shqiptare ishte në nominim me DJ Dagz dhe ishte nominuar të shtunën e 1 janarit.

Lexo Edhe:

Publiku vendosi që ajo të largohej në këtë garë kurse DJ Dagz mbetet të shihet a të vazhdojë pasi që ai ka thënë se nuk do të rrijë deri më 18 shkurt. /GazetaExpress/