Vdes producentja Vjosa Berisha - Gazeta Express
string(30) "vdes-producentja-vjosa-berisha"

Vdes producentja Vjosa Berisha

Lajme

Gazeta Express

23/06/2022 13:30

Ditën e sotme ka vdekur producentja , Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të në rrjetin social “Instagram”.

Lexo Edhe:

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë. Familjet Berisha dhe Istrefi.”, ka shkruar ai.

View this post on Instagram

A post shared by Fatos Sh.Berisha (@fatossberisha)