Vdekja e ish-presidentit Bujar Nishani, reagon Beniada - Gazeta Express
string(53) "vdekja-e-ish-presidentit-bujar-nishani-reagon-beniada"

Vdekja e ish-presidentit Bujar Nishani, reagon Beniada

Rozë

Gazeta Express

28/05/2022 15:49

Modelja Beniada Nishani ka reaguar pas vdekjes së ish-presidentit të Shqipërisë, Bujar Nishanit, të cilin e ka pasur familjar, raporton Express.

Beniada, babai i së cilës është kushëri i Bujar Nishanit, ka shkruar në InstaStory “Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten”.

Lexo Edhe:

Në këtë postim, ajo e ka etiketuar vajzën e ish-presidentit, Fionën.

Beniada në një intervistë që kishte dhënë para disa vitesh, kishte thënë se ëshë mbesa e Bujar Nishanit, por duke sqaruar se babai i saj dhe ish-presidenti ishin kusherinj.

“Shumë persona kuriozohen për origjinën time, duke u nisur nga mbiemri Nishani. Unë jam mbesa e Presidentit Bujar Nishani, që është kushëriri i tim eti, dhe bashkë ata janë si vëllezër”, kishte thënë Beniada./Express