Urimi special i Kidës për ditëlindjen e Mozzik - Gazeta Express

Urimi special i Kidës për ditëlindjen e Mozzik

Rozë

Gazeta Express

29/09/2020 17:24

Reperi Mozzik sot ka ditëlindjen dhe feston 25 vjetorin e lindjes.

Mozzik, mori urime të shumta me rastin e ditëlindjes së tij ku nuk mungoi edhe ai nga këngëtarja, Orhidea e cila konsiderohet si kolege por edhe mike  e ngushtë e Gramozit.

Me një imazh të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Kida e uroi Mozzikun me fjalët më të mira.

‘Urime ditëlindja te shoku im më i ngushtë t’i uroj të gjitha të mirat se i meriton plotësisht xikirikii’, ka shkruar Kida.

Ndryshe, Mozzik dhe Kida kanë bashkëpunime të shumta ku pothuajse të gjitha kanë rezultuar me sukses duke marrë klikime të shumta në platformën YouTube.

Rikujtojmë se, projekti i fundit i dyshes është ‘Kërkun‘, publikuar 1 muaj më parë./gazetablic