Urimi i Patrisit për Tunën me foton intime dhe mesazhin epik - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 16:04

Urimi i Patrisit për Tunën me foton intime dhe mesazhin epik

Rozë

Gazeta Express

14/07/2020 16:04

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu feston 35-vjetorin e lindjes.

Mes shumë urimesh nga miq e fansa, vëmendjen e ka marrë ai i partnerit të saj, Patris Berisha.

Dyshja është përfolur shpesh për ndarje, por me fjalët romantike që Patris ka zgjedhur në këtë ditë të veçantë i ka vënë kapakun këtyre thashethemve.

“Urime shpirt! I bofsh edhe 100 qishtu, veç tu u puthë me mu”, shkruan ai.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali të me emrin Tian.