Urim Zenelaj vazhdon me Prizrenin - Gazeta Express
string(33) "urim-zenelaj-vazhdon-me-prizrenin"

Urim Zenelaj vazhdon me Prizrenin

Sport

Gazeta Express

03/07/2022 18:22

Urim Zenelaj dhe KB Ponte Prizreni kanë vazhduar bashkëpunimin.

Klubi prizrenas ka njoftuar këtë të diel se qendra nga Suhareka ka vazhduar kontratën edhe për një tjetër sezon.

Lexo Edhe:

Në njoftimin e klubit thuhet se pavarësisht ofertave të shumta, Zenelaj vendosi t’i mbetet besnik Prizrenit.

Njoftimi i plotë nga KB Ponte Prizreni (pa ndërhyrje):

“Lojtari më besnik i skuadrës Urim Zenelaj qëndron tek skuadra jonë.

Pa dyshim qendra numër 1 në Kosovë “KING OF PAINT” tani i bënë 5 vite në skuadër përkundër shumë ofertave tjera ai qëndron besnik skuadrës së zemrës.

Urim Zenelaj pritet të jetë arma më e fort e ekipit, pasi që pas përfundimit të sezonit është nënshtruar dy intervenimeve mjekësore”. /Gazeta Express/

? ? MERKATO ?? ? URIM ZENELAJ – GJYSËM DEKADE NË ⚫️⚪️ Lojtari më besnik i skuadrës Urim Zenelaj qëndron tek skuadra…

Posted by KB PONTE Prizreni on Sunday, 3 July 2022