Ups, Rina vjen me të pasme në plan të parë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 20:47

Ups, Rina vjen me të pasme në plan të parë

Yjet

Gazeta Express

17/11/2021 20:47

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj po vazhdon pushimet e nxehta në Greqi

Nuk po ndalet.

Lexo Edhe:

Seksi, provokative por edhe artiste.

Kështu mund të përshkruhet Rina Balaj në fotot e saj të fundit që ajo po bën në bregdetin grek gjatë këtyre javëve, e të cilat nuk janë të pakta.  

Për tërë këtë, ajo ka vendosur që të vë sonte të pasmet në plan të parë, derisa ka pozuar në Santorini, qytetin bardh e kaltër të Greqisë. /GazetaExpress/