United e nis një javë më vonë Premier Ligën kundër Crystal Palace - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

19/09/2020 17:38

United e nis një javë më vonë Premier Ligën kundër Crystal Palace

Futboll

Gazeta Express

19/09/2020 17:38

Manchester United do ta nisë një javë më vonë Premier Ligën, për shkak të angazhimeve që pati në Europa Ligë, ku do të përballet me Crystal Palace

Manchester United do të starton sonte aventurën e vet në Premier Ligë ku do të përballet me skuadrën londineze, Crystal Palace.

United në këtë ndeshje startin ua ka besuar lojtarëve të vjetër në këtë ekip, duke lënë në stol transferin e tyre Van de Beek.

Në anën tjetër Crystal Palace ka startuar me Zaha dhe Ayeë në sulm për këtë ndeshje. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Manchester United

Crystal Palace