“Unë të deshta, t’i më përdore” – Beatrix godet Donaldin - Gazeta Express
string(50) "une-te-deshta-ti-me-perdore-beatrix-godet-donaldin"

“Unë të deshta, t’i më përdore” – Beatrix godet Donaldin

Muzike

Gazeta Express

12/04/2022 20:11

Me stilin e “catwoman” këngëtarja Beatrix Ramosaj është kthyer në skenë me një këngë që vjen nga eksperienca e saj që pati në Big Brother

Për disa javë që Beatrix ishte në qendër të vëmendjes në Big Brother Albania pasi që  filloi një lidhje me aktorin Donald Veshaj.

Lexo Edhe:

E eksperiencën e saj në shtëpi ajo e ka sjell në këngën e re të saj “Ma shumë se ti”, e cila është shkruar nga Vig Poppa.

E këngëtarja në këtë këngë është krenare me përvojën, por jo edhe me vlerësimin që ia ka bërë Donaldo”.

“Nuk më vlerëson”, “Do premtime që i bone”, “Unë të deshta, t’i më përdore”, “Normal që ty nuk të dhëm, s’e problemi është të tij”, etj janë disa nga goditjet që Beatrix bën në këtë këngë.

Kënga e Beatrix është lansuar para dy ore në YouTube dhe atë në kanalin e DJ Geek, të dashurin e Dafina Zeqirit.

E për këto orë kënga ka arritur më shumë se 82 mijë klikime. Këngë ka për autor DJ Geek dhe Beatrix Ramosaj. DJ Geek është edhe producent i këngës. /GazetaExpress/