Trepça e "blindon" edhe për katër vite Tmusicin - Gazeta Express
string(45) "trepca-e-blindon-edhe-per-kater-vite-tmusicin"

Basketboll

Gazeta Express

06/06/2024 22:34

Trepça e “blindon” edhe për katër vite Tmusicin

Basketboll

Gazeta Express

06/06/2024 22:34

KB Trepça do të vazhdojë bashkëpunimin me basketbollistin Mikaile Tmusic.

Kjo u bë e ditur nga vet klubi nëpërmjet një njoftimi në faqen e tyre në Facebook, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Sipas njoftimit, Tmusic ka nënshkruar kontratë edhe për katër vite me klubin mitrovicas.

Ai pati paraqitje mjaft të mira dhe ishte i rëndësishëm në katër trofetë që Trepça i fitoi këtë sezon, përfshirë edhe titullin e kampionit.