Tifozët rivalë serbë bëhen bashkë veç për sherr, në Ditën e Pavarësisë thërrasin "Kosova është Serbi" - Gazeta Express
string(98) "tifozet-rivale-serbe-behen-bashke-vec-per-sherr-ne-diten-e-pavaresise-therrasin-kosova-eshte-serbi"

Tifozët rivalë serbë bëhen bashkë veç për sherr, në Ditën e Pavarësisë thërrasin “Kosova është Serbi”

Basketboll

Gazeta Express

18/02/2024 9:58

Dje në Nish u zhvillua ndeshja e Kupës në basketboll mes Crvena Zvezdës dhe Partizanit.

Dy tifozeritë e ekipeve që njihen për rivalitetin e madh mes tyre, dje u bënë bashkë për të prodhuar dicka të papranueshme

Lexo Edhe:

Një grup i tifozëve ka thirrur “Kosova”, ndërsa tjetri është kundërpërgjigjur me “Serbia”.

Pikërisht kjo ndodhi dje më 17 shkurt, në 16-vjetorin e shpalljes së pavarësis

Pikërisht kjo ndodhi dje më 17 shkurt, në 16-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës.