Ten Hag do të largohet nga Man Utd pas ndeshjes me Cityn - Gazeta Express
string(56) "ten-hag-do-te-largohet-nga-man-utd-pas-ndeshjes-me-cityn"

Futboll

Gazeta Express

22/05/2024 17:38

Ten Hag do të largohet nga Man Utd pas ndeshjes me Cityn

Futboll

Gazeta Express

22/05/2024 17:38

Erik Ten Hag do të mbyllë aventurën e tij te Manchester United.

Ndeshja finale e Kupës FA ndaj Manchester Cityt do të jetë e fundit për trajnerin holandez në krye të “Djajve të Kuq”.

Lexo Edhe:

Kështu ka raportuar gazetari i njohur italian, Gianluca Di Marzio.

Ten Hag erdhi te Manchester United në vitin 2022 dhe pritet të largohet në fundin e këtij sezoni. /Gazeta Express/