Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot - Gazeta Express
string(60) "te-rinjte-autik-performojne-ne-bbv-meritoni-shperthen-ne-lot"

Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot

TV/Film

Gazeta Express

02/04/2024 20:24

Teksa të gjithë banorët i priten me brohoritje dhe duartrokitje, Meriton Mjekiqi shpërtheu në lot.

Meritoni kishte treguar disa javë me parë se djali i tij i vogël është autik.

Lexo Edhe:

Duke i parë të rinjtë teksa përformojnë, ai është mallëngjyer dhe ka nisur të qajë.

Më poshtë video: