Tayna shfaq edhe një rresht të këngës: E tash lonely çdo dite po pin - Gazeta Express
string(67) "tayna-shfaq-edhe-nje-rresht-te-kenges-e-tash-lonely-cdo-dite-po-pin"

Tayna shfaq edhe një rresht të këngës: E tash lonely çdo dite po pin

Muzike

Gazeta Express

11/05/2022 23:45

Këngëtarja dhe reperja Tayna ka postuar një foto teksa ka treguar një rresht të këngës së saj

Tayna, e cila vitin e kaluar kishte lidhur një kontratë me Sony  dhe kishte realizuar disa këngë por që nuk kishte pasur suksesin që kishte pritur, tashmë duket se i është rikthyer këngëve përsëri me bashkëpunime.

“S’du me ni” është një bashkëpunim i saj me Gesko dhe pritet të lansohet nesër.

“E tash lonely çdo dite po pin”, ka shkruar ajo teksa shihet e veshur me një fustan të zi dhe cigare të gjatë në duar. /GazetaExpress/