Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë ndaj Bolognas - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

18/09/2021 18:51

Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë ndaj Bolognas

Futboll

Gazeta Express

18/09/2021 18:51

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Interit dhe Bolognas, e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A.

Zikaltrit po triumfojnë 3:0, duke patur një performancë fantastike në pjesë të parë.

Lexo Edhe:

Lautaro Martinez realizoi golin e parë në minutën e gjashtë të ndeshjes, shkruan Gazeta Express.

Në të 30-tënm, Skriniar dyfishoi epërsinë, kurse katër minuta më vonë realizoi edhe Barella. /Gazeta Express/