Stresi lëshon “bombën” – e kam parë Xhulin me “personin që e shantazhoi me video” - Gazeta Express
string(75) "stresi-leshon-bomben-e-kam-pare-xhulin-me-personin-qe-e-shantazhoi-me-video"

TV/Film

Gazeta Express

26/12/2022 22:26

Stresi lëshon “bombën” – e kam parë Xhulin me “personin që e shantazhoi me video”

TV/Film

Gazeta Express

26/12/2022 22:26

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Stresi është ftuar nga prezantuesja, Jonida Vokshi në dhomën e rrëfimeve.

Ai ka folur rreth historisë së marrëdhënies së tij me Xhulin, ndërsa ka treguar se ishin prezantuar në një studio muzikore.

Lexo Edhe:

“Po tregoja një histori mes meje dhe Noizyt. Xhuli ka ndërhyrë duke thënë ‘se mos nuk po e tregon mirë, se unë e di’. Tani unë po flisja për një pajtim kombëtar dhe më ndërpreu dëshirën për ta treguar ngjarjen”, ka thënë Stresi.

“Unë s’bëj shantazh, Xhuli ka ardhur në banjë atë natë kur kemi folur. Si bën keq t’i motrës tënde. Kemi parë se si flet për gruan dhe nëna ime do ta pëlqente këtë. Në mbrëmje ndryshon. Flet për jetën e vet personale, për politikanët e ish të dashurit e vet”, ka vazhduar  ai.

“Unë di shumë gjëra dhe nuk i shpalos. Unë s’jam person shantazhues. Për Xhulin nuk di për të, jemi takuar në një studio muzikore, ku unë isha i ftuar. Aty tregoj se do të ishte pjesë e BBVK, unë skam treguar. Kur erdhëm në Prishtinë e kam parë në hollin e hotelit me personin që thotë se ‘e ka shantazhuar’”, ka thënë Stresi.