Starton ndeshja Kosova-Danimarka, këtu mund ta ndiqni live - Gazeta Express
string(57) "starton-ndeshja-kosova-danimarka-ketu-mund-ta-ndiqni-live"

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 20:46

Starton ndeshja Kosova-Danimarka, këtu mund ta ndiqni live

Basketboll

Gazeta Express

05/08/2023 20:46

Ka startuar dueli shumë i rëndësishëm mes Kosovës dhe Danimarkës, i vlefshëm për parakualifikimet e Eurobasket 2025.

“Dardanëve” u nevojitet fitorja me +7 pikë për t’u kualifikuar tutje, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ndeshjen live mund ta ndiqni duke klikuar këtu.