Sonte një super spektakël ‘Prime’ – mos e humbisni - Gazeta Express
string(46) "sonte-nje-super-spektakel-prime-mos-e-humbisni"

Sonte një super spektakël ‘Prime’ – mos e humbisni

TV/Film

Gazeta Express

20/11/2023 20:29

Pak minuta na ndajnë që prej nisjes së spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Spektakli ‘Prime’ do të nis nën prezantimin e nikoqirëve Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, derisa tek paneli i opinionistëve do të jenë të ulur, Anita Haradinaj e Bledi Mane.

Lexo Edhe:

Situatat, debatet e ngjarjet që e karakterizuan fundjavën në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, pritet të diskutohen sonte, po ashtu edhe procedura e nominimeve.

Spektakli ‘Prime’ nis transmetimin nga ora 21:00 ekskluzivisht në ekranet e KlanKosova dhe ArtMotion.