Si asnjëherë më parë! Ja ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin - Gazeta Express
string(62) "si-asnjehere-me-pare-ja-ku-do-e-shohim-se-shpejti-bora-zemanin"

Si asnjëherë më parë! Ja ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin

Yjet

Gazeta Express

26/03/2024 21:33

Moderatorja e njohur Bora Zemani, ka zbuluar pasditen e sotme emisionin e saj më të ri ‘Cherry on Top’.

Pas emisionit ‘DWTS’ dhe ‘Përputhen’, Bora vjen këtë herë tërësisht ndryshe.

Lexo Edhe:

Emisioni i cili do të transmetohet të premten, do të ketë të bëjë me rrëfime personale, shumë histori interesante, thashetheme, dhe pak muzikë…

E premtja ora 21:00 prej dy vitesh ka qene momenti im i preferuar! Jam e lumtur t’ju them se do te shihemi shume shpejt  ne një program ku do te jene pjese te gjithë e gjithçka. Nga xixat e DWTS tek ngjyrat e @cherryontop.tch, ka shkruajtur moderatorja Bora Zemani.