Shaka apo e vërtetë? Azet lë të kuptohet se është në lidhje me Dua Lipën - Gazeta Express
string(71) "shaka-apo-e-vertete-azet-le-te-kuptohet-se-eshte-ne-lidhje-me-dua-lipen"

Shaka apo e vërtetë? Azet lë të kuptohet se është në lidhje me Dua Lipën

Rozë

Gazeta Express

06/08/2022 19:36

Mbrëmë është mbajtur nata e dytë e festivalit ‘Sunny Hill’ në parkun e Gërmisë. Në natën e dytë para një numri të madh të publikut përformoi rep-artisti Azet.

Azet në Instagram ka publikuar një fotografi me këngëtaren kosovare me famë botërore, Dua Lipën.

Lexo Edhe:

Në gjuhën gjermane ai ka shkruar se është i “zënë”, shoqëruar me emojit me zemra dhe dry, tipike të çifteve. Ende nuk dihet se a është shaka apo e vërtetë.

Miku i tij Zuna i ka uruar “vetëm më të mirat për Azetin”.