Sara Hoxha publikon për herë të parë foton me barkun e rrumbullakosur - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 11:01

Sara Hoxha publikon për herë të parë foton me barkun e rrumbullakosur

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 11:01

Sara është në pritje të ëmbël dhe bashkë me Ledri Vulën do të bëhen prindër të një vajze.

Vetëm së fundmi, bukuroshja ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me barkun e rrumbullakosur.

Ajo ka veshur një set ngjyrë bojëqielli dhe ka vendosur dorën te barku i rrumbullakosur.

Me mbishkrimin që i ka lënë fotos, Sara ka treguar se kjo periudhë është shumë emocionuese për të.

“Kjo është shumë emocionuese”, ka shkruar ajo, duke e shoqëruar me emojin e një ëngjëlli.