"Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli", Rinor Hykolli reagon pas akuzave se ia bllokoi këngën Taynës - Gazeta Express
string(109) "sakrifikova-qe-ti-te-mos-zvarriteshe-si-kermilli-rinor-hykolli-reagon-pas-akuzave-se-ia-bllokoi-kengen-taynes"

“Sakrifikova që ti të mos zvarritëshe si kërmilli”, Rinor Hykolli reagon pas akuzave se ia bllokoi këngën Taynës

Rozë

Gazeta Express

11/06/2024 13:48

Ish-menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, ka reaguar pas akuzave se ishte ai që ia bllokoi reperes këngën e re në YouTube.

Hykolli e ka mohuar këtë, duke thënë se kënga është bllokuar nga firmat dhe kontratat që reperja ka nënshkruar për të arritur në këtë pikë të karrierës.

Lexo Edhe:

Në postimin e tij të gjatë në Instagram, Hykolli ka shkruar për rrugëtimin në karrierë me këngëtaren, derisa në fund i ka uruar suksese.

“Prandaj çeshtja jone seshte me e jona por e letrave tona te shkrume e zeza mbi te bardhe e une skam cka bej me shume mbi ato qe vet kemi dakortesu me i firmos ne dite te mira apo nevoje… Une vec uroje ta mirembash ate cka me shume mund bera per ty dhe ishalla te shoh larte e me larte . Secili ne rruge te vet, me ndihmen e Zotit pacim akoma suksese me te medha!”, ka shkruar Hykolli./Express