Rita Ora publikon sot gjysmë albumin, ka një lutje për fansat - Gazeta Express

Rita Ora publikon sot gjysmë albumin, ka një lutje për fansat

Rozë

Gazeta Express

12/02/2021 9:56

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar gjysmë albumin e ri re në bashkëpunim me David Guetta, Gunna dhe Khea.

E veçanta e kësaj këtij albumi është veshja tradicionale shqiptare me të cilën Rita do të paraqitet në videoklipin e njërës nga këngët.

Lexo Edhe:

Ajo i ka falënderuar bashkëpunëtoret e këtij albumi dhe për talentin e tyre që i sollën fryme të re këngëve.

“Jam shumë e lumtur, shkoni dëgjoni/ndani/ më dërgoni këngët tuaja të preferuara!”, ka shkruar Rita.