Rita Ora biznesmene e suksesshme, kjo është arritja e fundit - Gazeta Express

Gazeta Express

25/11/2020 12:18

Rita Ora biznesmene e suksesshme, kjo është arritja e fundit

Gazeta Express

25/11/2020 12:18

Rita Ora ka dhënë një njoftim lidhur me “Prospero Tequila”.

Rita Ora është emër shumë i suksesshëm si anë muzikë ashtu edhe në fushën e biznesit.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me marka të njohura, ndërsa tash e sa vite ajo ka sjellë në treg “Prospero Tequila”, për të cilën së fundi bën të ditur se ka dalë në tregun e Britanisë.

“Jam shumë krenare të ju njoftoj se @prosperotequila ime është tani në Mbretërinë e Bashkuar në @theofficialselfridges !! ?❤️

Udhëtimi që kam qenë me Stella Anguiano dhe ekipin e saj të mahnitshëm gjatë vitit të fundit për të sjellë në jetë Prospero Tequila ka qenë hapje e syve dhe kaq fuqizuese !! Jam shumë e lumtur që më në fund jemi në gjendje ta ndajmë atë me të gjithë në Mbretërinë e Bashkuar !! ❤️

Kalimi i ditës duke bërë intervista virtuale dhe duke bërë koktej mbi Zoom ishte padyshim një përvojë unike bllokimi, por ishte shumë argëtuese !!”, shkruan ndër të tjera Rita.