Rita nuk mund t'i gjejë bikinet, del të rrezitet në oborr në të brendshme - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 14:56

Rita nuk mund t’i gjejë bikinet, del të rrezitet në oborr në të brendshme

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 14:56

Rita Ora ka postuar disa fotografi ku shfaqet duke shkëlqyer.

Rita Ora po shijon ditët e nxehta në Angli, duke marrë rreze të diellit në oborrin e saj.

E mesa duket Rita ka prituar të gjejë një palë bikine për t’u rrezitur dhe ajo vetëm ka hequr bluzën dhe në pantallona e në të brendshme është ulur në kopsht derisa dielli bie mbi të.

Rita me këtë rast ka bërë disa fotografi ndërsa në postimin që ka bërë shkruan: “Nuk mund t’i gjej bikinet e mia”./Gazeta Express/

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on