Rina paralajmëron këngë të re, është një dedikim - Gazeta Express
string(47) "rina-paralajmeron-kenge-te-re-eshte-nje-dedikim"

Rina paralajmëron këngë të re, është një dedikim

Muzike

Gazeta Express

09/02/2023 19:56

Rina Balaj ka paralajmëruar se do të vije me një këngë të re

Këngëtarja dhe reperja ka zgjedhur ditën e nesërme për të sjellë një këngë të re, të cilën ajo e ka paralajmëruar në Instagram.

Lexo Edhe:

“Nesër ora 20:00 del konga që e keni prit kaq gjatë, dedikim? Nashta është edhe dedikim…për kon se? Anyways E KALUME”, ka shkruar ajo.

“E kalume” duket se është titulli i këngës së saj që këngëtarja e lanson pak para Shën Valentinit.

Kujtojmë se Rina i kishte dhënë fund lidhjes së saj disa vjeçare pas disa viteve gjatë vitit të kaluar. /GazetaExpress/