Rhian, vjen me një superparaqitje të nxehtë sonte - Gazeta Express

Rhian, vjen me një superparaqitje të nxehtë sonte

Yjet

Gazeta Express

17/09/2021 20:07

Rhian Sugden ka ngritur temperaturat derisa ajo ka treguar gjoksin e saj në të brendshme rozë në disa foto tepër të nxehta

Ajo nuk frikësohet për të treguar trupin e saj dhe asetet seksi në rrjetet e saj sociale.

Lexo Edhe:

Rhian Sugden ka bërë një paraqitje në të brendshme rozë derisa të njëjtët foto i ka postuar në Instagram.

Modelja e kolme (35), ka treguar gjoksin duke i lënë shumë pak vend imagjinatës me të brendshmet e saj. /GazetaExpress/