Reshat Mati triumfon dhe vazhdon i pamposhtur - Gazeta Express

Reshat Mati triumfon dhe vazhdon i pamposhtur

Sporte tjera

Gazeta Express

01/10/2021 22:29

Boksieri shqiptar, Reshat Mati e ka shënuar fitoren e radhës, këtë herë përballë Vladysav Baranov.

Mati pati performancë fantastike dhe në fund fitoi me vendim unanim të gjyqtarëve, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

80-72, 80-72 dhe 78-74 ishin pikët e gjyqtarëve për boksierin shqiptar.

“Ariu Shqiptar” në 11 ndeshje ka të gjitha fitore, teksa 7 prej tyre i ka fituar me nokaut.